Get the Flash Player to see the slideshow.

Ogłoszenia duszpasterskie
XXVII Niedziela zwykła 2.10.2016
1. U ministrantów przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką.
2. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby Kościoła. Za tydzień będzie kolekta gospodarcza.
3. Dzisiaj Odpust w Iłowie, Suma rozpocznie się o godz.12.00. Za tydzień Odpust w Turzy Wielkiej, Suma również o godz. 12.00.
4. W I piątek miesiąca zapraszamy na adorację i Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. Od godz. 15.30 rozpocznie się spowiedź.
5. Na modlitwę różańcową zapraszamy codziennie: dzieci oraz dorosłych po Mszy św. o godz. 17.00. W niedziele różaniec o godz. 16.30.
6. W poniedziałek 17 października zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas Mszy św. o godz. 18.00 transmitowanej przez telewizję Trwam z naszego kościoła. Więcej informacji prosimy przeczytać na tablicy ogłoszeń.
7. Dzisiaj gościmy Siostry Loretanki i Brata Szkolnego którzy opowiedzą o swoim powołaniu oraz będą przedstawiać ofertę Wydawnictwa Sióstr.
8. Dzisiaj Rodzina ciężko chorego Karola. po Mszach św. będzie zbierała do puszek fundusze na leczenie. Więcej informacji prosimy przeczytać na tablicy ogłoszeń.
9. W następną niedzielę będziemy świętować Dzień Papieski. Wspomnienie liturgiczne bł. Jana Pawła II przypada 22 października. Za tydzień zbiórka do puszek na papieski fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia.
10. Z okazji Dnia Papieskiego w sobotę 8 października zapraszamy na program słowno-muzyczny w wykonaniu Pustyni Miast o godz. 18.30 w naszym kościele. W niedzielę 9 października zapraszamy na program słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego o godz. 19.00
11. W biurze parafialnym lub w zakrystii przyjmujemy wypominki roczne lub jednorazowe, które są wyrazem pamięci o naszych bliskich Zmarłych.
12. Wszystkim Gościom i Parafianom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.