Get the Flash Player to see the slideshow.

Ogłoszenia duszpasterskie

XVI Niedziela Zwykła  20.07.2014

  1. U ministrantów przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby Kościoła.
  3. W lipcu i sierpniu – w niedzielę i uroczystości  - będziemy sprawować Mszę św. o godz. 20.00.
  4. W piątek – w święto św. Jakuba Apostoła – zapraszamy na Mszę św. w intencji kierowców i podróżujących o godz. 17.00.  Po Mszy św. odbędzie się poświęcenie samochodów i innych środków komunikacji. Można będzie także wesprzeć misjonarzy, składając ofiarę na potrzebne im samochody.
  5. W sobotę – Wspominając w Kościele śś. Joachima i Annę, Rodziców Najświętszej Maryi Panny – będziemy się szczególnie modlić za Rodziców, Babcie, Dziadków, najstarszych Parafian, osoby w podeszłym wieku.
  6. W piątek 1 sierpnia  z parafii Podwyższenia Krzyża Świętego wyruszy Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy odbywać się będą w każdą środę lipca. o godz. 18.30 w parafii Podwyższenia Krzyża Św. Wpisowe wynosi 110 zł i obejmuje ubezpieczenie, transport bagaży, pakiet pielgrzyma oraz koszty organizacyjne. Do wzięcia udziału w pielgrzymce zachęcamy szczególnie ludzi młodych, dla których może to być forma spędzenia czasu wakacji z Panem Bogiem.     Z uwagi na to, że nie wszystkich uczestników pielgrzymki stać na pokrycie kosztów prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe oraz o modlitwę w intencji pięknych duchowych owoców tych rekolekcji w drodze. Wszyscy, którzy chcieliby wesprzeć dzieło proszeni są o kontakt z ks. Marcinem Sokołowskim z Parafii Podwyższenia Krzyża Św.. Wszelkie zapytania można kierować telefonicznie lub na adres mailowy. Kontakty są wywieszone w gablocie ogłoszeń.  Spotkanie  dla wszystkich pielgrzymów i sympatyków odbędzie się w środę 30 lipca w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Działdowie o godz. 18:30.
  7. Wszystkim Gościom i Parafianom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.