Get the Flash Player to see the slideshow.

Ogłoszenia duszpasterskie

XXI Niedziela Zwykła 24.08.2014

 

  1. U ministrantów przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby Kościoła.
  3. W tym tygodniu Kościół obchodzi w we wtorek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. W tym dniu odnowimy Jasnogórskie Śluby Narodu
  4. W tym roku będzie to również Dzień Modlitw za Prześladowanych na Bliskim Wschodzie. W niedzielę 31 sierpnia odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz prześladowanych chrześcijan w Iraku..
  5. W zakrystii lub w biurze parafialnym przyjmujemy zapisy na Ogólnopolską  Pielgrzymkę Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę, która odbędzie się w niedzielę 28 września. Koszt wyjazdu 70 zł od osoby, godzina wyjazdu 3.00.
  6. U Pani  Janiny  Równej można się zapisywać na pielgrzymkę autokarową do Brodnicy – na spotkanie Żywego Różańca naszej diecezji – w sobotę 6 września Wyjazd o godz. 7.30, koszt 17 zł, tel. kontaktowy 720 278 768.
  7. Akcja Katolicka przy Parafii św. Wojciecha w Działdowie organizuje wyjazd na pielgrzymkę do Gietrzwałdu i Świętej j Lipki w sobotę 6 września, koszt 40 zł. Więcej informacji prosimy przeczytać na tablicy ogłoszeń.
  8. Od 18 do 31 sierpnia trwa akcja Caritas Tornister pełen uśmiechów. Celem akcji jest zebranie artykułów szkolnych i przekazanie ich dla dzieci z rodzin potrzebujących.
  9. Za tydzień ostatnia Msza św. – w czasie wakacyjnym –  o godz.. 20.00.
  10. Wszystkim Gościom i Parafianom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.