Get the Flash Player to see the slideshow.

Ogłoszenia duszpasterskie

Wniebowstąpienie Pańskie  17.05.2015

  1. U ministrantów przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby Kościoła. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.
  3. Za tydzień przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  4. Dziś podczas Mszy św. o godz. 12.00 II grupa dzieci z naszej parafii przyjmie po raz pierwszy Komunię św., pamiętajmy o nich w naszej modlitwie.
  5. One same i ich Rodziny będą się szczególnie modlić codziennie podczas Białego Tygodnia w czasie Mszy św. o godz. 18.00.
  6. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie po Mszy św. godz.17.00, a w każdą niedzielę i uroczystości o godz. 16.30.
  7. W sobotę 6 czerwca odbędzie się XIX Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na Lednicy. Osoby chętne na wyjazd mogą zapisać się u ks. Jacka. Koszt wyjazdu wynosi 65 zł i obejmuje przejazd w dwie strony, pakiet uczestnika i ubezpieczenie.
  8. Serdecznie zapraszamy  wspólnotę Żywego Różańca oraz chętnych, modlących się na różańcu na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę w sobotę 6 czerwca. Koszt 60 zł, wyjazd o godz. 24.00 ( z piątku na sobotę). Zapisy u p. Janiny Równej, nr kom. 720 278 768.
  9. Zapraszamy na Mszę św. razem z pielgrzymami z Żuromina w piątek 22 maja ok. godz. 17.30 w dawnym obozie zagłady w Działdowie.
  10. Wszystkim Gościom i Parafianom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.