Get the Flash Player to see the slideshow.

Ogłoszenia duszpasterskie
Boże Narodzenie 25.12.2016
1. ŻYCZYMY OBFITEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA. NIECH TEN SZCZEGÓLNY CZAS BĘDZIE PRZEŻYWANY W KAŻDEJ RODZINIE W DUCHU MIŁOŚCI, RADOŚCI I POKOJU.
2. U ministrantów przy wyjściu z kościoła można nabyć świąteczną prasę katolicką.
3. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby Kościoła.
4. W I Święto Bożego Narodzenia zapraszamy na Jasełka w wykonaniu Scholi na Mszy św. o godz. 12.00. W II dzień świąt Bożego Narodzenia o godz. 18.00 w kościele zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu chóru Our Voice.
5. W I i II święto Bożego Narodzenia Msze św. w tak jak w każdą niedzielę.
6. W piątek 30 grudnia przypada święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. W tym dniu zbiórka do puszek na Fundusz Obrony Życia. Msze św. w tym dniu będą o godz. 7.15, 10.00 i 17.00
7. W sobotę przypada ostatni dzień Roku Pańskiego 2016. Tego dnia zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00 wraz z nabożeństwem dziękczynno – pokutnym na zakończenie roku.
8. W niedzielę 1 stycznia obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Jest to Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę.
9. Pielgrzymujących na Jasną Górę Organizatorzy zapraszają na Mszę św. o godz. 18.30 i po Niej na spotkanie opłatkowe 27 grudnia do parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Działdowie.
10. Od 27 grudnia rozpoczynamy wizyty duszpasterskie. Szczegółowy plan kolędowania będzie na bieżąco zamieszczany w gablocie ogłoszeń, jest też odczytywany w kościele. Ofiary z kolęd zostaną przeznaczone na dalsze prace gospodarcze.
11. W powszednie dni – od poniedziałku do piątku – kolędy rozpoczynamy od godz. 15.00; w soboty i niedziele od godz. 14.00. W Sylwestra i Nowy Rok nie kolędujemy.
12. Msze św. w powszednie dni kolędowe od poniedziałku do soboty będą: codziennie o godz. 7.15 oraz w środy i soboty również o godz. 17.00
13. Wszystkim Gościom i Parafianom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.