Get the Flash Player to see the slideshow.

Ogłoszenia duszpasterskie

IV Niedziela Adwentu  21.12.2014

 1. U ministrantów przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką. Dzisiejsza Niedziela to wydanie świąteczne w cenie 10zł.
 2. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby Kościoła. Za tydzień zbiórka do puszek na Fundusz Obrony Życia w święto Świętej Rodziny.
 3. We wtorek ostatnia  Msza św. roratnia o godz. 17.00.
 4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie opłatkowe naszej parafialnej Scholi, na które serdecznie zapraszamy dzieci ze Scholi i ich Rodziców. W niedzielę 28 grudnia Schola zaprasza na program słowno-muzyczny podczas Mszy św. o godz. 12.00.
 5. Spotkanie opłatkowe dla wszystkich pielgrzymów i sympatyków pieszej pielgrzymki na Jasna Górę odbędzie się w poniedziałek 29 grudnia w parafii Podwyższenia Krzyża św. w Działdowie. O godz. 18.00 rozpocznie się Msza św., a po niej spotkanie w salce.
 6. W środę Wigilia Bożego Narodzenia .Zachęcamy do zachowania tradycyjnej wstrzemięźliwości od potraw mięsnych podczas Wieczerzy Wigilijnej, ze względu na wyjątkowy charakter tego dnia w naszej Ojczyźnie. Zapraszamy również  na Mszę św. Wigilii Narodzenia Pańskiego w środę o 22.00.
 7. Zapraszamy na Pasterkę  ze środy na czwartek o Północy. Wierni, którzy przyjmą Komunię św. na Pasterce, mogą również przyjąć Komunię św. uczestnicząc we Mszy o świcie lub w dzień.
 8. W I  i II  święto Bożego Narodzenia Msze św. w tak jak w niedzielę. W II święto Bożego Narodzenia nie obowiązuje post piątkowy.
 9. W sobotę 27 grudnia rozpoczynamy wizyty duszpasterskie. Szczegółowy plan kolędowania będzie na bieżąco zamieszczany w gablocie ogłoszeń, jest też  odczytywany w kościele. Ofiary z kolęd zostaną przeznaczone na dalsze prace gospodarcze. W powszednie dni – od poniedziałku do piątku – kolędy rozpoczynamy od godz. 15.00; w soboty i niedziele od godz. 14.00. W Sylwestra i Nowy Rok nie kolędujemy .Msze św. w powszednie dni kolędowe – od poniedziałku do soboty – o godz. 7.15  i 18.00. Nie będzie  Mszy św. o godz.. 17.00.
 10. Zachęcamy do zakupienia świec Caritas: małe w cenie 6 zł, duże w cenie 12 zł.
 11. Wszystkim Gościom i Parafianom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.