Get the Flash Player to see the slideshow.

Ogłoszenia duszpasterskie
XXVI Niedziela zwykła 1.10.2017
1. U ministrantów przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką.
2. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby Kościoła. Za tydzień będzie kolekta gospodarcza.
3. Gościmy dzisiaj ks. Krzysztofa z Pskowa, z Rosji, który głosi kazania. Po Mszach św. będzie można wesprzeć również materialnie budowę kościoła, którą prowadzi w Rosji.
4. W czwartek przypada Święto Rocznica Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Toruniu.
5. W I piątek miesiąca zapraszamy na adorację i Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. Od godz. 15.30 rozpocznie się spowiedź.
6. W I sobotę miesiąca – w ramach akcji Różaniec do granic – zapraszamy na Mszę św. i adorację z nabożeństwem różańcowym o godz. 13.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00. Podczas Mszy św. poświęcimy różańce dzieciom, które przygotowują się do I Komunii św. W tym dniu będzie to jedno nabożeństwo różańcowe. W tym dniu odwiedzimy również chorych z posługą sakramentalną od godz. 8.30.
7. W poniedziałek 2 października rozpoczyna się Peregrynacja figury Matki Bożej Fatimskiej po dekanatach naszej diecezji. Ksiądz Dziekan zaprasza na Mszę św. i adorację z nabożeństwem różańcowym do kościoła św. Wojciecha o godz. 19.00.
8. Na modlitwę różańcową zapraszamy codziennie: dzieci oraz dorosłych po Mszy św. o godz. 17.00. W niedziele różaniec o godz. 16.30.
9. W następną niedzielę przypada Dzień Papieski. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
10. W biurze parafialnym lub w zakrystii przyjmujemy wypominki roczne lub jednorazowe, które są wyrazem pamięci o naszych bliskich Zmarłych.
11. Wszystkim Gościom i Parafianom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.