Get the Flash Player to see the slideshow.

Ogłoszenia duszpasterskie
VI Niedziela Wielkanocna 1.05.2016
1. U ministrantów przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką.
2. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby Kościoła. Za tydzień kolekta będzie kolektą gospodarczą.
3. Za tydzień obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
4. Plan zamówionych intencji jest wywieszony na tablicy ogłoszeń, zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z nim przed rozpoczęciem danej – zamówionej – Mszy św.
5. Zapraszamy na nabożeństwa majowe: w dni powszednie po Mszy św. o godz.17.00, a w każdą niedzielę i uroczystości o godz. 16.30.
6. Ksiądz Biskup Józef Szamocki udzieli sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii we wtorek 24 maja podczas Mszy św. o godz. 18.00.
7. W niedziele 15 maja i 22 maja podczas Mszy św. o godz. 12.00 dzieci z naszej parafii przyjmą po raz pierwszy Komunię św., pamiętajmy o nich w naszej modlitwie.
8. We wtorek 3 maja obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Msze św. w tym dniu będą sprawowane jak w niedzielę.
9. Młodzież maturalną i ich Rodziców zapraszamy na Mszę św. w intencji maturzystów – o błogosławieństwo na egzamin maturalny – we wtorek 3 maja o godz. 10.30.
10. Organizatorzy serdecznie zapraszają na uroczystości z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja, które odbędą się we wtorek. O godz. 15.00 rozpocznie się Msza św. w intencji Ojczyzny w kościele św. Wojciecha oraz o godz. 16.00 rozpocznie się program artystyczny w parku przy ul. Wolności.
11. W I piątek miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. Od godz. 15.30 rozpocznie się spowiedź.
12. W I sobotę miesiąca zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo pierwszosobotnie o godz.7.00. W tym dniu odwiedzimy z posługą sakramentalną chorych od godz. 8.30.
13. Przyjadą do Działdowa Goście z Kolumbii na ŚDM. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
14. Wszystkim Gościom i Parafianom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.